понеділок, 13 червня 2016 р.

ДП "СЕТАМ" презентує Агентську програму: продати все

9 червня в «Укрінформі» відбулась прес-конференція керівництва ДП "СЕТАМ". Особливу увагу було приділено презентації агентської програми. Серед інших питань - результати роботи по організації продажу арештованого майна та продажу активів неплатоспроможних банків.

З метою створення конкурентних і сприятливих умов для проведення електронних торгів ДП "СЕТАМ" запроваджує агентську програму, яка була презентована на прес-конференції.
Суть агентської програми полягає в тому, щоб до торгів на СЕТАМ могли підключатися учасники з веб-ресурсів бірж-комерційних агентів. Впровадження даної програми розширить коло покупців та збільшить об'єми реалізації.
Нагадаємо, що ДП "СЕТАМ" з кінця жовтня минулого року є адміністратором системи електронних торгів арештованим майном. За період роботи підприємство реалізувало активів на суму 785 млн. грн. (9551 лот]. Приріст ціни лотів, які продано за ціною, вищою за початкову, склав 49%. За вказаний період зареєстровано 26 728 учасників торгів.
З кінця грудня 2015 року ДП "СЕТАМ" акредитовано у Фонді гарантування вкладів фізичних осіб для продажу активів неплатоспроможних банків. Перші торги майном, що передав на реалізацію Фонд, фактично розпочалися в кінці лютого 2016 року. А перший лот реалізовано 1 березня поточного року. Станом на 31 травня поточного року через платформу ДП "СЕТАМ" було реалізовано активів неплатоспроможних банків на 108 млн. грн. за 74 лотами. З них в травні — 31 лот загальною вартістю 41 млн. грн. Найбільший приріст ціни за лотами у травні склав 33%, середній приріст ціни — 10%
ДП "СЕТАМ" постійно працює над вдосконаленням системи електронних торгів, щоб зробити процес реалізації прозорим та ефективним, поступово та впевнено рухається в напрямі розширення ринку. Так, окрім співпраці з ФГВФО та реалізації арештованого майна, Підприємство співпрацює з комерційними банками в рамках організації добровільного продажу майна через електронний майданчик СЕТАМ.
На сьогодні ДП "СЕТАМ" - найбільший державний електронний торгівельний майданчик. Молоде підприємство з амбітними цілями, що робить реальні кроки.
Довідка
СЕТАМ (система електронних торгів арештованим майном) - це прозорий, простий та ефективний засіб реалізації арештованого майна через мережу Інтернет. Система працює на всій території України з 2014 р. Веб-сайт системи СЕТАМ: ЬЦрз://5е1атліеї.иа

Є. Жук

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі