середа, 7 жовтня 2015 р.

«Південмаш» за державні кошти виготовлятиме високоточну зброю і крилаті ракети

Як повідомляв ZAXID.NET «Укроборонпром» і компанія зі США запускають нове виробництво боєприпасів для України

Президент України Петро Порошенко доручив включити до державного оборонного замовлення на наступний рік продукцію Державного підприємства «Виробниче об'єднання Південний машинобудівний завод ім. О.М.Макарова».

«Доручаю внести зміни в державне оборонне замовлення – відкрити фінансування виробництва високоточної зброї, крилатих ракет, комплексу, який буде забезпечувати тактичну зброю», – сказав він під час робочої поїздки до Дніпропетровська, інформує президентська прес-служба.

Порошенко зауважив, що державного замовлення на високоточну зброю не було з 2009 року.

«Ми маємо бути впевнені, що наша армія, Збройні Сили, їх оснащення відповідає найкращим світовим зразкам», – зазначив він.

За словами президента, під час відвідання підприємства він переконався в тому, що підстави для такої впевненості є.

Під час ознайомлення з виробничими потужностями «Південмашу» і спілкування з його працівниками Порошенко висловив переконання, що Україна має повернути собі статус космічної держави, адже «країні є чим пишатися, і є здобутки, які зроблені саме «Південмашем».

«Ми зараз потрапили в непросту ситуацію. Ви знаєте, що наші космічні вироби робилися в кооперації з Російською Федерацією. Зараз всі постачання були припинені, і в цих надважких умовах керівництво підприємства, керівництво КБ «Південне», трудовий колектив знайшли можливості і готові запропонувати послуги всьому світу», – сказав президент.

За словами Петра Порошенка, зараз підприємство має спільні проекти з Бразилією, напрацювання зі США, перспективним є напрямок співробітництва з Туреччиною.

Як повідомляв ZAXID.NET, державний концерн «Укроборонпром» спільно з американською компанію ATK впродовж двох років запустить нове виробництво боєприпасів для України.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі