субота, 17 жовтня 2015 р.

В Україні Валентином Наливайченком створений "Антикорупційний рух"

16 жовтня в Києві відбулась прес-конференція Валентина Наливайченка з приводу створення ним "Антикуорупційного руху». Як зауважив сам Наливайченко - це не політичний захід. «Ми не йдемо на вибори, але ми продовжуємо боротьбу з корупцією. Наш рух не для політики, - сказав Наливайченко. - Ми сповідуємо головний принцип: влада не може поєднуватись із бізнесом».

«Українська корупція має прізвища прямо в українській владі, - наголосив Валентин Наливайченко.  На питання, що йому заважало зайнятись цими питаннями на чолі Служби безпеки, Наливайченко різко відповів, що саме його боротьба з корупцією і стала причиною того, що він пішов з цієї посади. Зокрема, Наливайченко пригадав гучну справу «БРСМ-Нафти».

Також він торкнувся теми не лише корупції, але й політичної реінкарнації сепаратистів, які тепер ідуть до влади після Революції гідності. Наливайченко сказав: «... Я пішов із СБУ, після цього через місяць повернулися сепаратисти, які тепер зареєстровані кандидатами в мери в Донецькій області. Це і у мене, і у вас викликає тотальне обурення. Наприклад, в Добропіллі зареєстрований Аксьонов. Який з нього кандидат в мери, якщо він сепаратист і крутив все «кіно», щоб відібрати у людей землю, власність і віддати російському агресору? І так по всій державі. Зареєстровані всілякі «Наші краї». А хто в тих «Наших краях»? Єгор Фірсов звідти, бо народився в Донецьку. Я народився в Запоріжжі. І ми бачимо ті ж самі прізвища знову ...». Наш «Антикорупційний рух» разом із міжнародними організаціями візьме участь у спостереженні за чесністю виборів, в тому числі за аналізом списків для відображення правдивої історії про кожного перевертня».

Один з координаторів цього руху, який був присутній на прес-конференції, Єгор Фірсов закликав парламентарів із різних фракцій приєднатись до цієї справи. Але, як зазначив представник фракції «Блоку Петра Порошенка», до цього руху зачинені двері для колишніх членів Партії регіонів, КПУ та інших проросійських сил.

Також Наливайченко закликав всіх активістів, політиків, журналістів, громадських діячів та просто небайдужих громадян повідомляти в створений ним «Антикорупційний рух» про випадки корупції. Цей рух обіцяє розглядати із залученням спеціалістів кожен з таких випадків і доводити справи до прокуратури й розкривати з трибуни парламенту.

Олександр Майстренко

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі