субота, 17 жовтня 2015 р.

Клімкін у Вашингтоні зустрівся з провідними експертами

Як повідомила державна агенція "Укрінформ" , у рамках візиту міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до Вашингтону в Інституті МакКейна відбулася його зустріч з провідними експертами США з міжнародних відносин.

В ході розмови відбувся обмін думками з актуальних проблем міжнародної безпеки та двостороннього українсько-американського співробітництва, в тому числі в контексті протидії триваючій російській агресії, реалізації реформ в Україні та подальшого залучення сприяння США до цих процесів.

Міністр також довів до відома співрозмовників позицію України стосовно імплементації Мінських домовленостей та результатів останньої зустрічі президентів Нормандської четвірки у Парижі.

Як повідомляв Укрінформ, учора розпочався робочий візит міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до Вашингтона.

Метою перебування глави українського МЗС у столиці США є активізація зусиль в рамках Стратегічного партнерства між країнами, координація кроків задля досягнення мирного врегулювання ситуації на Донбасі, а також залучення подальшої американської допомоги задля посилення обороноздатності України та протистояння економічним викликам.

Інститут міжнародного лідерства (McCain Institute) - аналітичний центр, що діє у співпраці з Університето штату Аризона. Його завдання полягає в "просуванні лідерства, заснованого на безпеці, економічних можливостях, свободі та людській гідності, у Сполучених Штатах і в усьому світі". Інститут утворений в 2012 році і названий на честь сенатора США і кандидата в президенти від Республіканської партії в 2008 році Джона Маккейна. Нинішній виконавчий директор Інституту - Курт Фолкер.

Довідка

Клімкін Павло Анатолійович - Міністр закордонних справ України

Народився 25 грудня 1967 року, м.Курськ

Освіта вища. У 1991 році закінчив Московський фізико-технічний інститут, факультет аерофізики та космічних досліджень, спеціальність - фізика та прикладна математика

1991-1993 — науковий співробітник, Національна академія наук України, Інститут електрозварювання ім.Патона

1993-1997 — аташе, третій, другий секретар Управління контролю над озброєннями та роззброєння МЗС України

1997-2000 — третій, другий секретар Посольства України у ФРН (науково-технічні та політичні питання)

2000-2002 — перший секретар, радник Департаменту економічного співробітництва МЗС України (ядерна та енергетична безпека)

2002-2004 — начальник відділу економічного та секторального співробітництва з ЄС Департаменту європейської інтеграції МЗС України

2004-2008 — радник-посланник Посольства України у Великобританії

03.2008-04.2010 — Директор Департаменту Європейського Союзу МЗС України

04.2010 – 04.2011 — Заступник Міністра закордонних справ України

04.2011 – 06.2012 — Заступник Міністра закордонних справ України – керівник апарату

06.2012 - 06.2014  — Надзвичайний і Повноважний Посол України у Федеративній Республіці Німеччина

19.06.2014 - призначений Міністром закордонних справ України 

Має дипломатичний ранг Надзвичайного і Повноважного Посла України.

Володіє англійською та німецькою мовами, має базові знання французької мови.


Одружений, має двох синів

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі