середа, 27 травня 2015 р.

Для розконсервації танків не вистачає коштів - Бірюков

За словами радника президента, повідомляє liga.net, відновлення бронетехніки йде повільно через брак коштів, безгосподарності і злодійства в попередні роки

В Україні є достатня кількість танків, проте на сьогоднішній день існує проблема з коштами для їх розконсервації. Про це в ефірі 5 каналу заявив радник президента України Юрій Бірюков.

"Танків на зберіганні у нас вистачає. Важко з грошима на їх відновлення, виведення з консервації, приведення їх у нормальний працездатний стан", - зазначив він.

За словами Бірюкова, консервація бронетехніки, яка тривала десятиліттями, зобов'язувала, згідно з регламентом, щорічно заводити двигуни цих танків, контролювати рівень рідини, однак ніхто цього ніколи не робив.

"Крім того, з них крали все, що було можна відкрутити і потім перепродати. Тому відновлення техніки йде, але не так швидко, як хотілося", - додав радник президента.

«Я можу говорити про гроші, які необхідні на військову техніку, - заявив в інтерв'ю телеканалу" 1 + 1 "прем'єр-міністр Арсеній Яценюк. - Мені написали (в Міноборони - Авт.)., Що на покупку бойових машин потрібно перший раз вісім мільярдів гривень, і другий раз - дев'ять мільярдів. Моє питання - знайти гроші. Я їх знайшов, вони є, виділені, на балансі Міноборони. Але існує друга проблема ... З першого траншу, який знайшов Кабмін для Міноборони, використано тільки 45 відсотків. Решта мільярди просто знаходяться на рахунках ».

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі