вівторок, 7 квітня 2015 р.

7 квітня у Києві відкрилась виставка живопису Олени Рижих

Назва виставки "Побачення" стосується широкого спектру сторін життя, і цю тему Олена Рижих уявляє як багатогранну та невичерпну.
Це побачення між чоловіком і жінкою, побачення з улюбленими містами та надихаючими краєвидами, з цікавими людьми, та врешті –   з собою, збагаченою новими враженнями та творчими задумами.
У творчості Олени Рижих завжди є три головних складових: емоційний стан, енергетична і колористична атмосфера і виразна чітка структура. Стилю художника притаманна лаконічність композицій, що вміщують тільки головне – суть сюжету і значущі деталі, та чуттєвість живопису з глибокими хвилюючими образами. Її роботи поєднують філософське світосприйняття з драматичною естетикою фактурного живопису.
Данило Лідер, народний художник України: «Для Олени важлива в основі кожної роботи колористична режисура, у її картинах кожен відтінок кольору і пропорції форм відіграють ролі у мізансцені спектаклю живопису».
Дмитро Корсунь, мистецтвознавець: «Це надзвичайно мужній і езотеричний живопис. Мистецтво Олени Рижих схвильоване, піднесене, пасіонарне. Вона змогла пов'язати цілком сучасну образотворчу мову з архаїчною героїчною мовою романських емалей і готичних вітражів, та вишуканою емоційною колористикою стінопису середньовіччя. Їі живопис сягає того сакрального стану, що надає значення величного архетипу чи не кожній події на шляху людини. Це все дуже чесно і все під високою напругою. А також високоосвічено, вишукано і напрочуд пов’язане з великою загальною еволюцією світового мистецтва. Це мужні, зрілі роботи справжнього майстра, посвяченого у «надзавдання» мистецтва».
Максим Волошин, директор галереї Мистецька збірка»: «Весною у кожного в серці настає оновлення, надія на побачення з новими враження, на зміни, подорожі, почуття. Я впевнений, що ця виставка подарує натхнення всім гостям відкрити своє серце і зважитися на побачення зі своєю долею».
Ігор Друженко

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі