середа, 11 березня 2015 р.

Зустріч Президента України Петра Порошенка з конгресменами США

Президент України Петро Порошенко зустрівся з делегацією Конгресу США, яка перебуває в Україні.
Глава держави подякував американським конгресменам за сильну, тривалу та наполегливу підтримку України. «Дорогі друзі України, дякуємо за те, що ви робите для нас багато років. Протягом останнього року ця підтримка є питанням виживання України», – наголосив Президент.
Петро Порошенко зазначив, що Україна зараз виборює свою справжню незалежність. «Ми – в стані війни проти варварської агресії. Ми боремося не лише за нашу територіальну цілісність після анексії Криму. Ми маємо багатовікову історію, 23 роки незалежності, але справжня боротьба за незалежність відбувається зараз», – заявив Президент.
Глава держави звернув увагу присутніх на те, що Український народ платить високу ціну за свободу і незалежність, а українські воїни демонструють героїзм і відвагу, захищаючи мир в Європі. «Кожен українець розуміє, що ми боремося за свободу та демократію усього європейського континенту і, можливо, усього світу», – наголосив Глава держави.
Президент висловив впевненість у перемозі. «Ми переможемо за будь-яких обставин. Ми захищаємо свою країну, захищаємо нашу свободу і демократію, але ми можемо це зробити набагато ефективніше, якщо будемо тісно координувати наші зусилля», – наголосив Петро Порошенко.
Глава держави також поінформував делегацію Конгресу США про поступ політичних та економічних реформ в Україні та запевнив в їх незворотності. У свою чергу, конгресмени висловили всебічну підтримку процесу реформ в Україні. Вони наголосили на важливості реформування, в першу чергу, енергетичного сектору та розвитку АПК як пріоритетних галузей економіки.
Делегацію Конгреса США, яка відвідує Україну, очолює Родні Фрелінгусен. У складі делегації конгресмени Пітер Вісловскі, Кей Грангер, Кен Кальверт, Мерсі Каптур, Джон Картер, Стів Вомак, Стівен Ізраел та інші. У зустрічі з українського боку також взяли участь Міністр фінансів Наталя Яресько, Міністр закордонних справ Павло Клімкін, Заступник Глави АПУ Валерій Чалий.

Віктор Орел

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі