неділя, 1 лютого 2015 р.

Щоб втримати ситуацію потрібні контрудари по бойовиках - Геращенко

Радник міністра внутрішніх справ, народний депутат Антон Геращенко заявляє, що Генштаб Росії готував операцію наступу на Дебальцеве ще 5 місцяів тому.

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук, як повідомляє Gazeta.ua

"Вона не проста (Ситуація з Дебальцево - ред.). Тут я постараюся спокійно і виважено передати те, що зараз відбувається там. Російський Генштаб готував операцію по захопленню Дебальцевського вузла я думаю з середини вересня минулого року. Як добре готувалися захищати ці ключовим населені пункти наші генерали - найближчим часом покаже. У них було цілих 5 місяців і підтримка всієї країни, для того щоб зміцнити Дебальцеве і всі підступи до нього", - написав він.

За словами Геращенка наразі потрібно наносити контрудари.

"Для того щоб зараз утримати ситуацію потрібно наносити контрудари по базах бойовиків в Горлівці, Стаханові та інших опорних пунктах терористів з яких вони ведуть наступ на Дебальцеве. Розвідка знає, що бойовики всі свої сили зараз кинули на блокування і оточення Дебальцевого. 95% танків та іншої бронетехніки кинуті ними зараз на Чорнухине і Вуглегірськ. Значить треба бити ним в тили і проводити відволікаючі маневри, поки вони там слабкі!", - написав він.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі