вівторок, 18 листопада 2014 р.

Обстріли коксохімзаводу в Донецькій області можуть призвести до екологічної катастрофи

Обстріли Авдіївського коксохімічного заводу (АКХЗ, Донецька область) можуть призвести до екологічної катастрофи. Про це заявив Владислав Білоус, начальник управління з охорони навколишнього середовища Групи Метінвест, на конференції «Шляхи екологічної реабілітації Донбасу».

«У разі тривалої відсутності електроенергії на АКХЗ може відбутися залповий скид неочищених вод, які містять забруднюючі речовини: аміак, роданіди, феноли, смоли та інші. Це буде найсильнішим екологічним ударом для величезної території...», - розповів Владислав Білоус.

За його словами, в результаті бойових дій в околицях Авдіївки починаючи з кінця липня, постійно виводяться з ладу лінії електропередач, що живлять завод. Підприємство постійно перебуває на межі зупинки і вже вимушено припиняло виробництво. Це в свою чергу може призвести до екологічної катастрофи в регіоні.

АКХЗ, що входить до Групи Метінвест, неодноразово потрапляв під артилерійські обстріли під час збройного протистояння в районі Авдіївки. Внаслідок обстрілів ушкоджувалися лінії електропередач, що живлять завод, що 18 серпня і 10 листопада 2014 призвело до зупинки АКХЗ.

Олена Зубова

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі