понеділок, 17 листопада 2014 р.

Офіційно опубліковано прізвища новообраних депутатів

Газета Верховної Ради "Голос України" у середу, 12 листопада, опублікувала прізвища 421 новообраного депутата.
"Центральна виборча комісія встановила остаточні офіційні результати позачергових виборів до Верховної Ради в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі та визнала обраними 196 народних депутатів України в одномандатних виборчих округах. За партійними списками обрано 225 депутатів", - говориться в офіційному виданні.
Відзначається, що загалом ЦВК визнала обраним 421 із 423 народних депутатів, які обиралися на позачергових виборах до парламенту 26 жовтня.
"У двох округах ще відбудеться перерахунок голосів", - додає "Голос України".
Мова йде про округи №38 (Дніпропетровська область) та №63 (Житомирська область) де окружні виборчі комісії за рішенням судів мають перерахувати голоси упродовж 15 днів.
"Голова ЦВК Михайло Охендовський ще раніше заявляв, що новий парламент може розпочати свою роботу і без депутатів від проблемних округів, адже він все одно буде легітимним", - наголошують у парламентському виданні.
Найбільше місць у парламенті здобув "Блок Петра Порошенка" — за партійними списками та в мажоритарних округах загалом партія отримала 132 місця.
"Народний фронт" здобув 82 депутатські мандати, Об'єднання "Самопоміч" — 33, "Опозиційний блок" — 29, Радикальна партія Олега Ляшка — 22, "Батьківщина" — 19.
Крім того, до нової Верховної Ради в одномандатних округах пройшли шестеро представників "Свободи" і по одному від партій "Сильна Україна" Сергія Тігіпка, "Всеукраїнське аграрне об’єднання "Заступ", "Правий сектор" (інший фактичний представник цієї партії балотувався як самовисуванець) і "Воля".

Джерело: BBC

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі