пʼятниця, 24 жовтня 2014 р.

Донбас є частиною України і не повинен стати зоною «замороженого конфлікту», – ООН

Помічник Генсека ООН з політичних питань і прав людини Оскар-Фернандес Тарранко закликав міжнародну спільноту об’єднати зусилля у мирному вирішенні ситуації сході України з тим, щоб не допустити виникнення нового замороженого конфлікту.

Про це він заявив у п’ятницю, під час засідання Ради Безпеки ООН по Україні, передає власний кореспондент Укрінформу.
«Ми маємо працювати всі разом, щоб добитися мирного врегулювання цього конфлікту, при цьому потрібно відстоювати суверенітет, незалежність і територіальну цілісність України», – закликав представник ООН.
При цьому Тарранко наголосив, що міжнародна спільнота «не може й не повинна дозволити, щоб східна Україна перетворилася у ще одну зону замороженого конфлікту в Європі».
Він також привітав нещодавню міжнародну дискусію в Мілані по українському питанню. «Продовження діалогу президентів України і Росії з питань повного втілення Мінського протоколу та меморандуму зберігає критично важливе значення», – наголосив він у цьому зв’язку.
Тарранко підкреслив, що Генеральний секретар ООН «готовий робити все для використання своїх можливостей з метою врегулювання цього насильницького конфлікту та продовжує інформувати РБ ООН про колективні зусилля Організації, щоби допомогти українському народу і уряду відновити мир і стабільність у країні».

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі