четвер, 2 жовтня 2014 р.

Виставка картин Папіашвілі

Вперше в Україні перша персональна художня виставка Темурі Папіашвілі відбудеться в Києві за підтримки Фонду сприяння розвитку мистецтв та Посольства Грузії в Україні. В експозиції передбачається презентація 17 робіт.

 «Для глядача потрібно фактично почути картину, почути музику, яка виходить від полотна, ось моя головна мета», - каже Темурі Папіашвілі.

 Оригінальність живопису Темурі Папіашвілі не викликає жодного сумніву. Талановитий грузинський художник кидає своєрідний виклик галузі сучасного мистецтва, коли говорить що є «романтиком в сучасному контексті». Його картини надзвичайно енергетичні і завжди вкрай наповнені позитивними переживаннями.

 «Я часто працюю в моїх мріях. Незвичайні бачення приходять до мене саме тоді », - зізнається він.

Темурі Папіашвілі народився в Тбілісі, столиці Республіки Грузії колишнього СРСР, в 1954 році. Освіту здобув в елітному грузинському закладі - Тбіліської державної академії мистецтв у 1985 році.

Його запрошували на роботу за кордон, але безмежна любов до Грузії не дозволяла йому надовго покидати рідну країну.

Неодноразово представляв своє мистецтво у США, Польщі, Швеції, Німеччини, Кіпрі, Росії, Туреччини. Його роботи знаходяться в приватних колекціях Європи та за її межами.

 Картини Темурі Папіашвілі майже завжди впізнаються саме в чуттєвих кольорах і гострих, енергійних лініях. Багато з його творів є мріями, а його широта бачення - від грубуватого до ліричного, і з почуттям гумору. Його портрети жінок ніжні й особливі, їх особи одночасно і меланхолійні, і спокусливі.

Він знаходиться під впливом європейських майстрів, в тому числі Пікассо, Модільяні та Матісса. З багатошаровими квітами і глибокими «зморшками», багато з робіт Темурі Папіашвілі мають унікальний зовнішній вигляд скляного вітража.

«Я шукаю свободи в кольорі та лінії. І хочу об'єднати живопис і графіку в одній картині », - розповідає Темурі Папіашвілі.

1 жовтня видбулось превью виставки Темурі Папіашвілі в приміщенні Посольства Грузії в Україні.

4-9 жовтня персональна виставка Темурі Папіашвілі (живопис) у Центральному будинку художника.

Про художника
Грузинський художник-живописець, член Міжнародної федерації ЮНЕСКО 1995), член Міжнародної творчої асоціації імені Піросмані. Народився 20 квітня 1954 року. Освіта: Вища, 1985, диплом з відзнакою, Тбіліська державна академія мистецтв, Тбілісі, Грузія. Живе і працює в місті Тбілісі. Працює маслом, аквареллю і змішаною технікою. Його роботи прикрашають галереї і приватні колекції: Грузії, Росії, Німеччини, Греції, України, США, Франції, Швейцарії, Італії, Китаю, Кореї, Фінляндії, Японії, Ізраїлю.

Виставки:
1992 - «Андрій Галерея Герцева», «Центральний будинок художника», м.Москва, Росія;
1993 - Галерея «Марс», м.Москва, Росія;
1994 - «Східний Галерея», м.Москва, Росія;
1994 - галерея Лімасол, Кіпр;
1995 - «Національна галерея мистецтв», м.Тбілісі, Грузія;
1995 - «Романтизм в сучасному мистецтві», «Центральний будинок художника», м.Москва, Росія;
1997 - «City Hall», США;
1997 - г.Тверь, Росія;
1997 - галерея «Російські візерунки», м.Москва, Росія;
1998 - галерея сучасного мистецтва, м.Санта Фе, США;
1999 - галерея «Gulmine Санат Merkezi», м.Стамбул, Туреччина;
2003 - галерея «Фарук», м.Стамбул, Туреччина;
2003 - галерея «Такі-Antik», м.Анкара, Туреччина;
2006 - галерея «Світ образотворчого мистецтва», м.Нью-Йорк, США;
2007 - Галерея-Leu-Art, Regionalspital Burdorf, США.

Iгор Друженко

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі