субота, 31 серпня 2013 р.

Паранормальні явища (параноя) і спецслужби.


Тема присутності екстрасенсів і ясновидців в коридорах вищих ешелонів влади завжди викликала незмінний інтерес у громадськості різних країн світу. Однак питання співпраці фахівців з пси-енергіям з керівниками Радянського Союзу і Росії довгий час вважалася забороненою. Все це відбувалося, незважаючи навіть на те, що деякий час тому Кремль абсолютно відверто захоплювався досягненнями Джуни або Кашпіровського. А, приміром, Бориса Єльцина оберігав у Кремлі справжній “нічний дозор” з екстрасенсів.
Погляд у минуле
Як розповів колишній співробітник ГРУ російського Генштабу Анатолій Сергєєв, який всерйоз займався в роки служби екстрасенсорикою, радянські спецслужби завжди проявляли інтерес до гіпнозу і інших прийомів психічного впливу на людину.

За його словами, ще з часів НКВД, спеціальні люди з абсолютно секретної лабораторії на Луб’янці відбирали дітей-естрасенсов. За цими дітьми довго спостерігали. І після вивчення їх індивідуальних якостей і здібностей найбільш обдарованих направляли для подальшого навчання в розвідшколи, де вони удосконалювалися вже за особливою програмою.

До середини 50-х років цією програмою керував фізіолог Леонід Васильєв – учень знаменитого професора Чижевського. Пізніше дослідження та навчання спеціальною методикою також проводили по лінії військової розвідки на, так званому, «об’єкті № 01168».

За твердженнями західних джерел, тільки в 1975 р. ГРУ витратило на ці цілі близько 300 млн. руб. (Офіційний курс рубля до долара в ті роки становив 0,65-0,68 грн. За 1 дол США). Останнім часом ця робота велася співробітниками в / ч 10003. Про її командира полковника Олексій Савінов ходять легенди. Кажуть, що за допомогою екстрасенсів він врятував безнадійно хворого близької людини і з тих пір міцно увірував в торжество містичного і поки ще непізнаного. Людина абсолютно закрита, він не йде ні на які контакти з пресою.

Сьогодні російських розвідників продовжують навчати гіпнотичному мистецтву. Цим в недалекому минулому були зайняті спеціальні курси в Москві в колишній Вищій школі КДБ, і у Військово-Дипломатичної Академії ГРУ Генштабу.
Екстрасенси в Кремлі
Історія стосунків вищого радянського керівництва і екстрасенсів має давню основу. Так, за чутками, до порад астрологів постійно прислухався нікому не довірявший Йосип Сталін. Біографи вождя стверджують, що в семінарії юний Сосо Джугашвілі сидів за однією партою з одним з відомих згодом окультистів Гурджієвим.

Ця людина займалася астрологією і магією з ранніх років свого життя, служила у тибетських лам, вчилася в центрі суфійської науки. Гурджиев уважно вивчив гороскоп Йосипа Джугашвілі і чесно сказав йому: «Сосо, ти ніколи не станеш вождем великої країни, поки не поміняєш свій гороскоп». Після цього Сталін і змінив дату свого народження: він «помолодшав» на цілий рік. Сталося це в 1917 році.

Факт прийняття Сталіним чужого гороскопа не залишився без уваги з боку сучасних представників гороскопічного вчення. Наприклад, московський екстрасенс Анфіса Жанімова вважає: «Якщо людина взяла на себе чужий гороскоп і чужу долю, то і вмирати вона повинна була два рази. Що й сталося насправді: спочатку Сталін-Джугашвілі помер, як людина, а вдруге, як великий радянський діяч. Тоді його винесли з Мавзолею, де він лежав поруч з Леніним, і поховали вдруге ».

За спогадами очевидців, любив спілкуватися з ворожками і генеральний секретар ЦК КПРС Леонід Брежнєв. Він не мав нічого проти складання гороскопів. Однак при цьому, завжди цікавився: «А хто ж проживе довше: він, генеральний секретар великої країни або ж Мао Цзе Дун,« китайський Сталін »?» Особистий астролог Брежнєва передбачив, що Леонід Ілліч проживе довше. І не обдурив. До речі, пророкування дати смерті Мао Цзе Дуна співпало, аж до місяця: Мао Цзе Дун помер 9 вересня 1976 року.

У відкриту пресу вже давно просочилися відомості про те, що навіть за часів Юрія Андропова в надрах КГБ було відкрито курси з астрології. Так, і сам Андропов, за спогадами очевидців, зустрічався з відомим астрологом Сергієм Вронским і задавав йому багато цікавих питань. Виходить, і він прислухався до думки астролога …
Росія сьогодні
Пік захоплення Кремлем парапсихологією і екстрасенсорикою припав на час президентства в Росії Бориса Єльцина.

Абсолютно відкрито в Кремлі запанувала Джуна. Її популярність досягла таких висот, що в 1993 році їй було присвоєно звання генерал-полковника військової медицини запасу (з правом носіння військової форми одягу). Вона, не перестаючи, позувала фотографам поруч з самим Єльциним, була присутня на святкових заходах на Красній площі, перебуваючи, при цьому, на трибуні для почесних гостей (у свій час, навіть рука об руку з комендантом Кремля).

У ті ж роки в Службі охорони президента РФ був створений спеціальний «відділ психічної безпеки”, покликаний захистити главу російської держави від зовнішнього психічного впливу.

У 90-х роках про це стало відомо з резонансної статті в одній з центральних російських газет, яка розкрила ім’я головного кремлівського екстрасенса. Їм виявився перший заступник начальника Управління Служби охорони президента Єльцина генерал-майор Георгій Рогозін. Серед мешканців Кремля його прозвали «чорним магом при президенті».

Рогозін не був випадковою фігурою в спецвідділі. Велика частина його службової кар’єри в спецслужбах була пов’язана з вивченням парапсіхіческіх феноменів. Він довго працював у секретному НДІ КДБ СРСР, який займався проблемами цілителів, екстрасенсів і ясновидіння. Там зробив кар’єру. А потім потрапив в поле зору Єльцина, якого переконали в необхідності створення особливої служби психічної захисту на манер Служби охорони президента Америки.
Спогади відставного екстрасенса
Ще однією колоритною фігурою секретного відділу є Юрій Малин, колишній співробітник КДБ і консультант спецвідділу Служби охорони президента РФ. Сьогодні він багато і розлого розповідає про особливості своєї минулої роботи.

Про самого Малина відомо небагато. У 1972 р. він закінчив факультет автоматики і телемеханіки Московського енергетичного інституту, в 1986 р. – Факультет біомедицини Вищого технічного училища ім. Баумана. Його наукова спеціалізація – високі технології в області управління свідомістю особистості. В якості спеціаліста з психотехнологій він успішно брав участь на виборах президента однієї з країн СНД.

За словами Малина, при Єльцині спецпідрозділ Служби охорони займалося нетрадиційними технологіями з управління свідомістю і захистом президента від «порчі» всякого роду.

Сам Єльцин прихильно ставився до розробок нетрадиційних методів психофізичного впливу. Наприклад, від сильних болів в грудях і безсоння він лікувався за допомогою біоенергетичного шолома, виготовленого з тонких металевих пластин. За словами автора винаходу професора Георгія Степанова, цей шолом представляв собою антену, акумулюючу цілющу енергетику лікаря.

У своїх спогадах Малин призводить іншу версію створення в структурі Служби охорони президента особливого «параненормального» відділу. Він стверджує, що приводом став відомий скандал, що вибухнув у «Білому домі», коли в кабінеті Єльцина була виявлена, нібито, підслуховування апаратура. Насправді, фахівці знайшли в кабінеті Єльцина не жучки або мікрофони, а спрямовану антену, призначену для випромінювання.
Після ретельного вивчення знахідки, було з’ясовано, що вона була встановлена, з метою впливу на президента. Враховуючи той факт, що на початку 90-х років «екстрасенсорні штучки» стали використовувати навіть в передвиборних кампаніях, сумнівів щодо необхідності захисту Єльцина від пристріту або псування вже не залишалося.
За твердженням Малина, побоювання не були марними. Так як до початку 90-х років в СРСР вже були розробки подібного типу. Цим займалися два десятки інститутів. Їх роботу координував Центр нетрадиційних технологій при ДКНТ СРСР. Сама ж програма з використання пси-технологій в «народному господарстві» була схвалена ще у 1987 р. головою Радянського уряду М. Рижковим. В останньому розділі цієї програми говорилося про засоби управління людьми й вплив на механізм прийняття рішень. Курирував програму відставний генерал-лейтенант ГРУ Фірьяз Ханцеверов.
Сьогодні Малин відкрито демонструє документ, що відноситься до 1995 р., яким були встановлені розцінки на послуги екстрасенсів на допомогу кандидатам під час передвиборної кампанії.
«На початку 1990-х екстрасенсорні пристрої в Росії використовувалися в передвиборних кампаніях. У мене є документ, датований 16 грудня 1995 – Прейскурант на екстрасенсорні передвиборні послуги, – розповідає Малин. – У той час гарантія екстрасенсорної безпеки кандидата коштувала 3 тис. доларів на місяць. За те, щоб «зачарувати» все населення невеликого міста і спонукати проголосувати за свою кандидатуру, треба було викласти 2 тис. доларів. Найдешевша екстрасенсорна послуга – допомога кандидатам під час появ на публіці – коштувала 150 доларів на годину ».
Велика увага, за словами Малина, спецвідділ Служби охорони президента РФ приділяв і психотронній зброї. Малин стверджує, що якусь подобу такої зброї було створено ще в СРСР колишнім військовим і гіпнотизером Іваном Качаліним.
У Держкомітеті СРСР у справах винаходів Качалін зареєстрував апарат «Радіогіпноз», заколисуючий людей з відстані до 50 км за допомогою НВЧ-випромінювань. Апарат пройшов успішні випробування в одній з військових частин на півдні Сибіру. Там же з’ясувалося, що прилад здатний присипляти противника і на великій відстані. Висновок про прилад свідчить, що з його допомогою можна приспати ціле місто площею в 100 кв. км з відстані 50 км.
До середини 90-х років після розвалу держфінансування робіт, вся ця безцінна зброя виявилася у владі комерсантів і кримінальних структур. Ось саме цьому пси-беззаконню і належало протистояти секретному спецвідділу Служби охорони президента Росії.
За словами Малина, нинішні російські спецслужби не сильно прагнуть захищати від психічного зараження президента Володимира Путіна. А його співробітники не вдаються до допомоги професіоналів по боротьбі із зовнішнім психофізичним впливом. Єльцин був більш обережний, стверджує колишній офіцер.

А що сьогодні?
Як стверджують російські ЗМІ, дипломовані люди з паранормальними здібностями знаходяться на матеріальному забезпеченні в спецслужбах Росії і сьогодні. Тільки, ось, керівництво ФСБ чи МВС Росії не бажає цього визнати.

На відміну, наприклад, від американського ЦРУ, яке підтвердило наявність в своїх структурах відділів стратегічної розвідки і контррозвідки цілого штату екстрасенсів і ясновидців. Опубліковано навіть бюджет цієї програми – 2 млрд. дол на рік.

Скільки грошей на екстрасенсів переводять спецслужби Росії – невідомо. Та й навряд чи інформація про це буде оприлюднена.

На думку відомого військового експерта Юрія Бобилова, сьогодні світ знаходиться на порозі нових фантастичних відкриттів в області пси-технологій, оскільки в кількох країнах світу працюють лабораторії зі створення нової біологічної зброї. За його словами, така класика радянської фантастики, як, наприклад, «Голова професора Доуеля» або «Гіперболоїд інженера Гаріна» – просто наївна романтика, порівняно з тим, що придумує витончений мозок сучасної людини.

У російської громадськості викликає серйозне занепокоєння той факт, що в останні роки з розвідки в політику поступово впроваджується маса спеціальних методик щодо способів викачування потрібної інформації та управління людьми. А генерали і полковники спецслужб займали вищі посади в оточенні В. Путіна і президента Д. Медведєва.
Крім того, Держдума Росії ніяк не може прийняти Закон «Про інформаційно-психологічну безпеку» (його основи розробляються ще з часів СРСР, з 1990 р.). Закон покликаний заборонити зомбування і нанесення шкоди психічному здоров’ю населення. Однак замість нього, за завданням Ради Безпеки при президенті РФ Інститутом психології Російської Академії Наук розробляється концепція, названа «Основи державної політики інформаційно-психологічної безпеки».
За деякими відомостями, крім таємничої в / ч 10003, в надрах Міноборони Росії створюється ще один надсекретний центр парапсихології і екстрасенсорики. Кажуть, що він буде тримати «під ковпаком» всю російську політичну еліту. Що ж до простих обивателів, то вони можуть спати спокійно. Як стверджують фахівці, для масового застосування надсекретної чудо-техніки коштів в Росії поки не вистачає. Хотілося б у це вірити …

Підготував Олександр Майстренко

Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі