понеділок, 8 жовтня 2018 р.

Відбулась церемонія нагородження Конкурсу ААУ «Адвокат Року 2018»



Відбулась церемонія нагородження Конкурсу ААУ «Адвокат Року 2018»!5 жовтня, у Hyatt Regency Kyiv, відбулась церемонія нагородження Конкурсу ААУ «Адвокат Року 2018», яка зібрала на червоній доріжці близько 300 представників правової еліти України.

Церемонію відкрила Зоя Ярош, президент ААУ.
З вітальним словом виступили Ольга Дмитрієва, Голова Наглядової ради ААУ, Семен Ханін, партнер конкурсу AMBER, Олена Ходос, світський партнер конкурсу Публічні люди та Олег Ткачук, Голова Ради суддів України, суддя ВР.

Відкривати завісу переможців ААУ розпочала з спеціальних номінацій, а саме:
Кращий політик-юрист – Острікова Тетяна Георгіївна
Кращий юрист - держслужбовець - Сукманова Олена Валеріївна
Кращий юрист – законотворець – Логвинський Георгій Володимирович
Адвокат-науковець – Гловюк Ірина Василівна

Переможців нагороджувала Ольга Дмитрієва, Голова наглядової ради ААУ.

Переможців в кримінальному праві та процесу, міжнародному арбітражу та інтелектуальні власності нагороджували Катерина Гупало, член Правління ААУ, партнер Arzinger та Володимир Клочков, член Правління ААУ, керуючий партнер АО «Клочков та партнер».

Кримінальне право і процес:
Пономаренко Денис, АО «Barristers»
Тіньковський Олександр, АО «Домінус Літіс»
Безпалий Тарас, ЮК «Правовий альянс»
Мокіна Інна, АО « Херсонська колегія адвокатів»
Чевгуз Віктор, АК «Чевгуз та партнери»

Міжнародний арбітраж:
Олег Бекетов, АО «Eterna Law»
Любов Бартащук, АО «Національна колегія адвокатів»
Маркіян Мальський, Arzinger

Інтелектуальна власність:
Марія Ортинська, ЮК «IP Style»

Катерина Власюк, член Правління ААУ, керуючий партнер AVG, та Віталій Наум, член Правління ААУ, голова АО «Національна колегія адвокатів» нагороджували переможців в практиці IT-права, цивільного права та іноземних інвестицій.

Переможці в практиці IT-права:
Олександр Качура, ЮК «Kachura Lawyers»
Людмила Гаврилова, ЮК «Velieon»
Олег Шевцов, АО «Alexandrov&Partners»
Артем Афян, ЮК «Юскутум»

В практиці цивільного права стали:
Вікторія Криворучко, ЮК «Домінанта»
Олег Бекетов, АО «ETERNA LAW»
Оксана Балацька, адвокат
Тетяна Вешневецька, ЮК «Vileon»
Віта Майсак, адвокат

Переможці в практиці іноземних інвестицій:
Оксана Крижанівска, АО «Alexandrov&Partners»
Вероніка Зарубицька, ЮК «AMBER»
Любов Ігнатова, ЮФ «Дмитрієва та партнери»

Новою та спеціальною номінацією цього року стала номінація «Кращий in-house lawyer». Переможцями стали Олександр Петреченко, Микита Прівін та Галина Царюк.

Катерина Гупало, член Правління ААУ, партнер Arzinger, та Віталій Мацелюх, віце-президент ААУ, керуючий партнер АО «ARTIUS», представили переможців в таких номінаціях:

Медичне та фармацевтичне право:
Руслан Совершенний, АФ «Статус»
Ольга Троценко, АБ Ольги Троценко
Радмила Гревцова, «ЮРКРАФТ МЕДИЦИНА»
Дмитро Майстро, ЮФ «Майстро та Беженар»

Сімейне право:
Катерина Власюк, ЮК «AVG»
Катерина Маліченко, АБ «Маліченко і партнери»
Вікторія Криворучко, ЮФ «Домінанта»
Оксана Балацька, адвокатка
Інна Мокіна, АО «Херсонська колегія адвокатів»

Трудове право:
Інна Власенко, АО «Артіус»
Анна Надточиєва, АБ Надточиєвої Анни
Вікторія Криворучко, ЮФ «Домінанта»
Ганна Лисенко, Адвокатська сім’я Лисенко
Тетяна Іванович, ADER HABER

Ольга Дмитрієва, голова Наглядової Ради ААУ, нагородила переможців в номінаціях Клубу майбутніх адвокатів ААУ, а саме:
Кращий молодий правник – Світлана Мороз
Кращий молодий адвокат – Владислав Молодід

Переможцями в номінаціях аграрного та земельного права, податкового права та митного права стали:

Податкове право:
Андрій Межирицький, ЮК «Vileon»
Іван Краснов, АО «ARTIUS»
Вероніка Зарубицька, ЮК «AMBER»
Олександр Полинько, ЮК «Маршаллєр і партнери»
Ярослав Новіков, АО «Бі ес Бі Партнерс»

Аграрне та земельне право:
Дмитро Житченко, АБ «Житченко та партнери»
Богдан Яськів, АО «Тотум»
Дмитро Александров, АО «Alexandrov&Partners»
Ксенія Желізняк, АО «ARTIUS»
Олександра Федотова, ADER HABER

Митне право:
Ярослав Лисенко, адвокатська сім’я Лисенко
Герман Тасліцький, ЮК «Правозахист»

 Нагороджували переможців Антоніна Городецька, член Правління ААУ, адвокат KM PARTNERS, та Олег Вдовичен, член Правління ААУ, керуючий партнер АО «Вдовичен та партнери»

 Кращим юридичним виданням цього року стали: Юридична Газета, Закон і Бізнес та Юридическая практика.

 Олександра Сасіна-Павленко, член Правління ААУ, керуючий партнер «Pavlenko Legal Group» та Володимир Клочков, член Правління ААУ, керуючий партнер АО «Клочков та партнер» нагороджували переможців в наступних номінаціях:

 Корпоративне право:
Олександр Гарагонич, ЮК «Бі ен Сі»
Яна Михайлюк, ЮК «ТОТУМ»
Андрій Молчанов, ЮК «Вдовичен та партнери»
Дмитро Александров, АО «Alexandrov&Partners»
Тетяна Тимченко, ЮК «Маршаллєр і партнери»

Господарське право та процес
Олександр Ручко, АО «Alexandrov&Partners»
Олег Курчин, АО «Курчин та партнери»
Олександра Федотова, ADER HABER
Ігор Кімлик, ЮК «Маршаллєр і партнери»
Марина Кривошей, АБ Кривошей Марини

Антирейдерська практика:
Віталій Бурдак, ЮК «Pavlenko Legal Group»
Андрій Молчанов, ЮК «Вдовичен та партнери»
Олександр Сидоренко, АО «Alexandrov&Partners»
Олександр Гладій, ЮФ «Абсолют»
Олександр Стеценко, АБ «Стеценко і партнери»

Кращі юридичні інтернет-ресурси в рамках Конкурсу ААУ стали: ЮРЛІГА, Lexinform та Протокол.

Катерина Власюк, член Правління ААУ, партнер Arzinger, та Віталій Мацелюх, віце-президент ААУ, керуючий партнер АО «ARTIUS представили переможців у номінаціях:

Фінансове та банківське право:
Олександр Муконін, АО «Mitrax»
Олександра Сасіна-Павленко, ЮК «Pavlenko Legal Group»
Володимир Павленко, Integrites
Тетяна Тимченко, ЮК «Маршаллєр і партнери»
Юрій Петренко, ADER HABER

Морське і транспортне право:
Юрій Сергєєв, ЮБ Сергєєвих
Артем Волков, АНК Морська юридична практика

Особливою номінацією цього року стала номінація від ЛігиЗакон – юрист-новатор. Переможцями стали:Оксана Балацька та Григорій Трипульський.

Переможцями в номінаціях від ААУ стали:
Кращий комітет ААУ – з господарського права Колток Олексій
Кращий комітет ААУ – з кримінального права Гурська Анастасія
Кращий комітет ААУ – з кримінального права Рудниченко Володимир
Кращий комітет ААУ – з кримінального права Сидоренко Андрій Кращий голова відділення ААУ – Пономаренко Денис

Кращий захід року – Судовий форум ААУ, Олег Маліневський
За вагомий внесок в розвиток ААУ – Олена Костюченко
За вагомий внесок в розвиток адвокатури – Ярослав Зейкан
Кращий новий проект ААУ - Жіночий Клуб - Катерина Власюк

В номінації краща юридична ТВ програма переможцями стали: «Батл Адвокатів» та «Школа права».

Кращий ведучий ТВ програми –Олексій Шевчук, Регіна Гусейнова-Чекурда та Олена Бабич

Асоціація адвокатів України щиро вітає всіх переможців! Бажаємо не зупинятись на досягнутому та підкорювати нові вершини!

Ведучі церемонії – Зоя Ярош, президент ААУ, та Семен Ханін, керуючий партнер AMBER CORPORATION, а також Ольга Дмитрієва, Катерина Гупало, Володимир Клочков, Катерина Власюк, Віталій Наум, Олександра Павленко, Антоніна Городецька та Олег Вдовичен.

Генеральні партнери церемонії нагородження Конкурсу – AMBER CORPORATION та ID Legal Group, світський партнер – журналу «Публічні люди» та модний партнер – Massimo Sarto.

Інформаційні партнери Конкурсу:
Генеральному медіа-партнеру - видавництву "Юридична практика".
Медіа-партнери: газеті "Юридична Газета", "Закон і Бізнес", "Поради юриста", "Юридичний вісник України"
Інформаційно-аналітичний парнтер-"ЛІГА:ЗАКОН"
Інтернет-ресурси: "ЮРЛІГА", "Obozrevatel.ua", "Українське право", "Lawyer.ua", "Протокол", "Lойер", ІА"Vector News"





Немає коментарів:

Дописати коментар

Коментарі